HEMŞİRELER VE EBELER DÜZENLENEN PİKNİKTE STRES ATTI

22.06.2020
67
A+
A-

HEMŞİRELER VE EBELER DÜZENLENEN PİKNİKTE STRES ATTI

 

Şırnak Devlet Hastanesi tarafından Hemşire ve Ebeler Haftası nedeniyle düzenlenen piknik etkinliği Bestler Dereler ve Cudi Dağı’nın birleştiği Balveren beldesinde düzenlendi.Pikniğe Şırnak Devlet Hastanesi Başhekimi Esra Şahin, Hastane Müdürü Sami Zeyrek, Asker Hastanesi Müdürü Hasan İskenderoğlu, çeşitli birimlerinde görev yapan sağlık personeli ve aileleri katıldı.

Pikniğe katılanlar için piknikte orkestra sistemi kuruldu. Kürtçe ve Türkçe şarkılar eşliğinde halaylar çeken hemşire ve ebeler, doğa yürüyüşü yaparak stres attı.

Şırnak Devlet Hastanesi Başhekimi Esra Şahin,düzenlenen piknikle ilgi, “Güzel bir bahar günü. Bütün meslek hayatı boyunca özverili bir şekilde, gözünü kırpmadan çalışan hemşirelerimizin bu sayede hem haftalarını kutlamış olduk. Hem onların motivasyonunu artırmak için, hem de onların streslerini azaltmak için böyle bir etkinlik düzenledik. Güzel geçtiğini umuyoruz. Bugüne destek veren arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz. Bütün hemşirelerimizin de hemşireler haftasını da kutluyoruz” açıklamalarında bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.