İşkur Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

İşkur Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

İŞKUR yeni amme iş ilanları yayınladı! Bakanlıklara ve belediyelere 21 bin personel alımı yapılacak. İŞKUR ve Resmi Gazete’de bazı Bakanlıklar ve Belediyeler yeni iş ilanları yayınladı. İlanlara göre, kamu kurumlarında istihdam edilmek suretiyle

KPSS’li ve KPSS’siz en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden işyar-işçi statülerinde yaklaşık 21 bin personel alımı yapılacak. Yayınlanan bu kamu iş ilanları İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden ve Resmi Gazete üzerinden yayınlandı.

Peki, hangi kamu kurumları personel alımı yapacak. Sağlık mensubu alımı yapan kurumlar var mı? Hangi belediyeler memur veya işçi alımı yapacak? Başvuru şartları nelerdir? Başvurular nereye nasıl yapılacak? Kamu personel alımı ile ilgili yayınlanan aktüel iş ilanlarının tüm detayları bu haber muhteviyatında verilmiştir.

İşkur personel alımı için başvuru yapan adaylar içerisinde gerekli alanlarda belirtilen özellikleri sağlayan İşkur kayıtlı kişileri işe alacaktır. Alınacak 21 bin personel içerisinde belediyelerin ve üniversitelerin bulunmasının yanı sıra en çok personelin sağlık alanında gerekli olduğu belirtilmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.